KOMPETENCJA

PRAKTYKA

ORIENTACJA NA KLIENTA 

"Zespół to więcej, niż suma jego członków"

Dr. Elmar Teutsch


O nas

Grupa

Grupa Support Q oferuje szeroką gamę usług z dziedziny zarządzania jakością w przemyśle. Frima specjalizuje się 
w doradztwie jakościowym, organizacji szkoleń, jak i w działaniach związanych z kontrolą oraz naprawą komponentów oraz wyrobów.

Grupa podczas kilku lat prężnego rozwoju szybko zyskała międzynarodowy zasięg. Obecnie działa na rynkach: niemieckim, polskim, czeskim, słowackim, hiszpańskim, portugalskim, fińskim, włoskim, holenderskim, francuskim oraz szwajcarskim. Celem firmy jest dalszy, intensywny rozwój, oparty na długoterminowych stosunkach partnerskich
z klientem.

 

Interdont Support Q

Centrum firmy na terenie Polski znajduje się rowijającej się stolicy europejskiego biznesu oraz sercu śląska - Katowicach. Interdont jako jedna z pierwszych prywatnych firm na terenie Polski, od roku 1988 oferuje usługi jakościowe dla wszystkich branży przemysłowych. Międzynarodowe doświadczenie Support Q uzupełnia możliwości obsługi klientów różnej wielkości z szeregu dziedzin. Oddziały we Wrocławiu oraz w Jeleniej Górze gwarantują zarówno bliskość do klienta, jak i szybki czas reakcji.


Historia

Grupę Support Q zapoczątkowała firma JKCo, założona w 2007 w Niemieckim mieście Hennef. W 2013 roku firma zmieniła nazwę na obecną nazwę Support Q, a rok później  rozpoczęła działalność w Polsce, łącząc swoje siły z firmą Interdont. Grupa działa regularnie na terenie całej Europy.

Główna siedziba Grupy Support Q znajduje się obecnie na terenie miasta Görlitz. Miasto to jest położone
w saksońskiej części Niemiec. Bliskość do granicy z Polską, Słowacją oraz Czechami sprawia, że czas reakcji związany
z działaniami na rzecz klienta w tych rejonach jest natychmiastowy. Co więcej w każdym z krajów na terenie którego firma świadczy swoje usługi znajduje się jej siedziba w raz z profesjonalną kadrą.